_MG_5542

Slavíček 2017

Tuto neděli se konala již tradiční pěvecká soutěž mladých talentů Šternberský slavíček. Já měl tu čest se akce nejen účastnit, ale také ji pro organizátora akce fotografovat. Fotografií je víc, pokud by měl někdo z účinkujících zájem. Akce byla parádní, snad o tom něco vypoví i mé fotografie.:-) Přeji pěkné podívání.    
více
_MG_9495

Třešňová párty

Třešňová párty se jako každý rok výborně vydařila a to tak, že jsem úplně zapomněl fotit. Tak aspoň těchto pár fotek.:-)
více
Sviz_nahled

Jak jsem fotil svižníky

Po dlouhé době jsem si vyzkoušel makrofotografii. Na svazích jedné lesní cesty jsem objevil Svižníky polní. Jedná se o snadno přehlédnutelné malé broučky velikosti 1-1,5 cm. Jakmile se však člověk ponoří do jejich světa, zjistí, že zdaleka není tak nezajímavý a přehlédnutelný, jak by se mohlo zdát. Ne nadarmo se tento brouček anglicky nazývá „Green TIGER Beetle“....
více
05

INTERIÉRY

V následujících náhledech můžete vidět několik fotografií různých interiérů.
více
07

Oliva RESTAURANT

V rámci rubriky „recept měsíce“ prezentované v olomouckém lifestylovém měsíčníku OL4you jsem fotogarfoval v průběhu roku 2013 gastronomické fotografie pro Oliva RESTAURANT. V roce 2014 to pak pro stejnou restauraci byly fotografie při účasti restaurace Grand Restaurant Festivalu.
více